Malarz Konstrukcji Stalowych / Ślusarz

Firma El Professional Mariusz Maszota poszukuje malarzy konstrukcji stalowych/ślusarzy do prac przy montażu suwnic kontenerowych RTG.

Zadaniem osoby zatrudnionej będą prace malarskie tzw. touch up painting na konstrukcjach stalowych używanych do montowania i budowy suwnic kontenerowych RTG.

Miejsce pracy: Gdańsk
Obowiązki:
  • malowanie konstrukcji stalowych i innych elementów w miejscach uszkodzeń powstałych na skutek prac montażowych lub transportu tzw. touch up painting
  • zabezpieczanie niektórych elementów suwnic przed korozją, przygotowanie suwnic przed wysyłką do klienta
  • prace z elementami wielkogabarytowymi, przygotowanie elementów do montażu, prace na wysokościach, prace z użyciem wózków widłowych oraz żurawi samojezdnych
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • mile widziane doświadczenie w pracach malarskich oraz pracach na wysokościach
  • mile widziane uprawnienia z zakresu obsługi podnośników koszowych wolnobieżnych, podestów ruchomych nożycowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki oraz sprzęt
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy (podnośniki koszowe, wózki widłowe)
  • praca stała na terenie portu w Gdańsku