Mechanik ds. Form / Ślusarz Narzędziowy

Korporacja KGL S.A. to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Klaudyn
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • premię za rzetelną pracę wypłacaną po każdym miesiącu
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)
  • kartę Multisport
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • spotkania integracyjne
Twój zakres obowiązków:
  • bieżąca konserwacja oraz przygotowanie form do produkcji
  • dbanie o zapewnienie części zamiennych oraz materiałów pomocniczych do sprawnego funkcjonowania procesu konserwacji i przygotowania form
  • ścisła współpraca z kierownikiem działu UR i narzędziowniami
  • lokalizowanie uszkodzeń, zabezpieczanie skutków awarii oraz określenie i eliminacja przyczyn
  • usuwanie usterek mechanicznych narzędzi produkcyjnych
  • realizacja procesów napraw zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej
  • stałe kontrolowanie procesów oraz bieżąca konserwacja form zgodnie z planem prewencyjnym
  • prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami form
  • współpraca z mistrzami/kierownikami produkcji
Nasze wymagania:
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy z mechaniką precyzyjną
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • bardzo duża dbałość o szczegóły, jakość pracy i precyzję
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych