Monter / Ślusarz

Firma POLNET Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Zalesie Wielkie
Opis stanowiska:
  • wykonywanie prac ślusarskich oraz monterskich zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • uczestniczenie we wszystkich procesach produkcji,
  • obsługa i dbałość o powierzone narzędzia pracy,
  • terminowe wykonywanie przekazanych zadań i zleceń produkcyjnych,
  • montaż podzespołów zgodnie z dokumentacją techniczną.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe,
  • znajomość obsługi maszyn i elektronarzędzi tj. przecinarka taśmowa, wiertarka, szlifierka kątowa,
  • gotowość do pracy w zmianowej organizacji pracy (2 zmiany),
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • zdolności manualne i szybkość w działaniu,
  • samodzielność i operatywność w działaniu,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy
  • stałą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • przeszkolenie,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą 29.08.1997 o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.