Narzędziowiec (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Poszukujemy osoby na stanowisko operator urządzeń zgrzewających dla firmy, która jest kluczowym europejskim producentem zestawów pojemników do pobierania i preparatyki krwi, filtrów antyleukocytarnych i urządzeń medycznych wykorzystywanych w krwiodawstwie oraz kluczowym dostawcą płynów infuzyjnych dla lecznictwa zamkniętego.

Miejsce pracy: Łęg
Nr ref.: NARZ/LEG/0121
Obowiązki:
  • wykonywanie bieżących napraw i konserwacji form aluminiowych,
  • wykonywanie usprawnień i modyfikacji form aluminiowych,
  • kontrola zużycia części zamiennych i materiałów zużywalnych,
  • obsługa suwnicy,
  • obsługa wózka widłowego,
  • prowadzenie dokumentacji i raportów zmianowych,
  • analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu.
Wymagania:
  • ukończona szkoła zawodowa lub średnia, preferowana specjalność: ślusarz, mechanik,
  • uprawnienia SEP 1 kV,
  • uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym,
  • dobra znajomość zagadnień mechaniki i pneumatyki,
  • gotowość od pracy w systemie 3-zmianowym; 4-brygadowym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • zatrudnienie od zaraz!