Pracownik montażu

Ogłoszenie numer: 5071875, z dnia 2021-07-16

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.

Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Ostaszewo

Opis stanowiska

  • terminowe i dokładne wykonywanie czynności według zlecenia produkcyjnego;
  • obsługę narzędzi takich jak wkrętarka, wiertarka;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

  • zaangażowania;
  • sumienności;
  • dokładności;
  • gotowości do podjęcia pracy fizycznej.

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośredniego;
  • wynagrodzenie za etat 3200 4500 brutto + premie;
  • pracę w systemie 1-zmianowym (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 6:00 do 14:00 + ewentualne nadgodziny;
  • wdrożenie i szkolenie na początkowym etapie pracy.