Pracownik produkcji na ślusarni

Ogłoszenie numer: 5071905, z dnia 2021-07-16

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.

Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Ostaszewo

Opis stanowiska

W ramach codziennych obowiązków praca będzie polegać m.in na cięciu blach, polerowaniu, obsłudze maszyn i narzędzi ręcznych.

Wymagania

  • dobra organizacja pracy własnej;
  • samodzielność w działaniu;
  • wyobraźnia przestrzenna;
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz w systemie 2-zmianowym (6-14 oraz 14-22).

Oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia;
  • praca w pełnym wymiarze godzin;
  • atrakcyjne wynagrodzenie od  3500 - 4500 brutto + dodatki;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.