Pracownik produkcji - Ślusarz Spawacz MIG/MAG

Ogłoszenie numer: 5922714, z dnia 2021-11-14

Zakład Urządzeń Grzewczych ELEKTROMET – producent w branży techniki grzewczej

Miejsce pracy: opolskie / Głubczyce

Opis stanowiska

  • Spawanie blach o grubości od 2 mm do 5 mm - głównie na automatach, praca w charakterze operatora
  • Wspawywanie króćców / rurek w zbiornikach ciśnieniowych – spoina szczelna hydraulicznie
  • Poprawki spawalnicze po testach szczelności wykonywanych sprężonym powietrzem

Wymagania

  • Umiejętności spawania z zakresu MIG/MAG w praktyce nie wymagamy certyfikatów
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego oraz obsługi elektronarzędzi

Oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Zakwaterowanie w nowym budynku mieszkalnym zlokalizowanym w pobliżu firmy (mieszkanie 50 m² do własnej dyspozycji)