Ślusarz galanterii metalowej

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Miejsce pracy: Kłapówka
Numer: StPr/20/0523
OBOWIĄZKI:
Oferta pracy dla osób bezrobotych zarejestrowanych w PUP Kolbuszowa w wieku do 30r. życia, szlifowanie stali czarnej i nierdzewnej,wiercenie otworów w blachach i profilach,wykonywanie prac związanych obrabianiem elementów, praca
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Wymagania inne:

umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Kłapówka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej