Ślusarz-mechanik

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/22/4258
OBOWIĄZKI:
ELPE Elektroprodukt Sp. z o.o. – krakowski producent wysokiej jakości elektrycznych ogrzewaczy olejowych zatrudni do działu Utrzymania Ruchu : Ślusarza – MechanikaWynagrodzenie brutto: 4200,00 PLN – 5100,00 PLNWymagania:* 5-letnie doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym przy ustawianiu narzędzi, maszyn i urządzeń typu prasy hydrauliczne i mechaniczne, zgrzewarki punktowe i liniowe itp.* umiejętność biegłego posługiwania się dokumentacją techniczną,* nadzór nad terminowością i jakością wykonania zadań remontowo- konserwacyjnych:- narzędzi, maszyn i urządzeń:- narzędzi do obróbki metalowej i plastycznej, - instalacji elektrycznych, technicznych, wodnych i ściekowych ( codzienne odczyty liczników i wodomierzy ),- konstrukcji budowlanych obiektów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi
Uprawnienia: Doradca podatkowy
Uprawnienia: Eksploatacja kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi
Uprawnienia: Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia
Uprawnienia: uprawnienia do zajmowania sie eksploatacja urządzeń instalacji i sieci stanowisku eksploatacji

Wymagania inne:

[Inne] : Mile widziane: *uprawnienia SEP typu E grupa 1 ( urządzenia i instalacje elektroenergetyczne o napięciu do 1 kV, aparatura kontrolno-pomiarowa ) i grupa 2 ( kotły parowe, sprężarki ),* uprawnienia suwnicowego, hakowego, operatora wózków widłowych.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 do 5 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie