Ślusarz-mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Sady
Numer: StPr/22/4693
OBOWIĄZKI:
Techniczny nadzór ciężarówek, przyczep i naczep, ujawnienie uszkodzeń pojazdu ciężarowego, remonty pojazdów, w tym systemu hamulcowego, klimatyzatora itp., zamiana oleju, filtrów, tarczy, węzłów, kół, agregatów itp.; inne zlecenia przełożonego.Współpraca z rosyjskojęzycznymi klientami, współpracownikami, kontrahentami firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
Uprawnienia: samodzielność , operatywność
Uprawnienia: dyspozycyjność

Wymagania inne:

umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich, zaangażowanie; wiedza i doświadczenie w wykonywaniu napraw samochodów ciężarowych, przyczep i naczep;

Miejsce pracy:

Sady

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu