Ślusarz-monter konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1515
OBOWIĄZKI:
Ślusarz - monter konstrukcji stalowych - praca pod kierunkiem doświadczonych ślusarzy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Rysunek techniczny

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, znajomość rysunku technicznego, mile widziane uprawnienia spawalnicze, mile widziany absolwent

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu