Ślusarz-monter / Spawacz-monter

Firma międzynarodowa, działająca od ponad 25 lat na globalnym rynku nowoczesnych rozwiązań technologicznych dedykowanych dla przemysłu spożywczego. Działalność polskiej Spółki obejmuje projektowanie, produkcję, dostawę, montaż i uruchomienie urządzeń dla branży napojowej, sokowej i browarniczej.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Zdolności ślusarsko-monterskie.
  • Uprawnienia spawalnicze dla metody TIG (141) – doświadczenie nie wymagane (dla spawacza).
  • Umiejętność pracy w grupie i współpracy przy projektach.
  • Dyspozycyjność do okazjonalnych wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • Znajomość języka obcego (komunikacja w podróży służbowej).
  • Doświadczenie w zakresie przemysłowych instalacji rurowych lub mechaniki.
  • Doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej (dla spawacza).

Oferujemy:

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.
  • System premiowy.
  • W ramach wyjazdów służbowych zapewnienie floty samochodowej, zakwaterowania oraz diet zgodnie z Rozporządzeniem.
  • Możliwość uzyskania uprawnień spawalniczych w trakcie zatrudnienia.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu pracami montażowymi realizowanymi na całym świecie..

Benefity:

  • Nauka języków obcych
  • Spotkania integracyjne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Wyprawka dla dziecka
  • Program rekomendacji pracowników

Proces rekrutacyjny trwa do 31.07.2021

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Ślusarz-monter / Spawacz-monter, prowadzonego przez Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”
Dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę w celach związanych z procesem rekrutacji oraz wypełnieniem obowiązków prawnych ciążących na Administratorze. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom, ani nie będą przekazywane do państwa trzeciego.Podane prze Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Po tym okresie zostaną usunięte.

Podobne oferty

wczoraj

Ślusarz / Spawacz

Firma:Enki Sp. z o.o.

Lokalizacja: małopolskie / Kraków

Wykonywanie prac spawalniczych i ślusarskich na warsztacie mechanicznym, Dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac, Przestrzeganie procedur i kontrola jakości, zgodnie ze standardami i specyfikacją obowiązującymi w firmie,...

wczoraj

Ślusarz narzędziowy

Firma:Norlys Sp. z o.o.

Lokalizacja: małopolskie / Nowy Sącz

Opis stanowiska pracy: Obsługa narzędzi warsztatowych i pomiarowych, Obsługa maszyn warsztatowych, Montaż, demontaż, konserwację i naprawę, Wykonywanie okresowych przeglądów narzędzi. Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe;...

2021-07-22

Ślusarz / Ślusarz - Spawacz

Firma:Odlewnia Zawiercie S.A.

Lokalizacja: śląskie / Zawiercie

Opis stanowiska: utrzymywanie w sprawności urządzeń i maszyn produkcyjnych, szybkie i skuteczne eliminowanie zagrożeń awaryjnych, usuwanie bieżących usterek i nieprawidłowości w pracy urządzeń, identyfikowanie i diagnoza...