Ślusarz narzędziowy / Spawacz

Harper Hygienics S.A. jest liderem wielu kategorii higienicznych i kosmetycznych na polskim rynku, oferującym produkty marek Cleanic, Kindii , Presto oraz producentem marek własnych dla polskich i zagranicznych sieci handlowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Zakres obowiązków:
  • Wykonawstwo nowego oprzyrządowania wg przedstawionej dokumentacji technicznej (wykrojniki, matryce, oprzyrządowanie maszyn)
  • Przegląd, naprawy wykorzystywanego w produkcji oprzyrządowania
  • Znajomość przestrzegania procedur systemu Zarządzania Jakością, Bezpieczeństwa i Higieny
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie – zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe pracy jako narzędziowiec, w wykonywaniu precyzyjnych elementów maszynowych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość procesów technologicznych obróbki skrawaniem oraz umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych na danym stanowisku pracy
  • Znajomość zasad metrologii
  • Znajomość i umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi
  • Mile widziane uprawnienia na spawanie metodą TIG, wózki widłowe, żurawie, suwnice
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej
W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku i wysokie standardy pracy
Aplikując do nas oświadcza Pani/Pan, że wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przesłanych w CV i liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na konkretne stanowisko przez Harper Hygienics S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000289345, NIP: 521-012-05-98. Przyjmuje Pani/Pan do wiadomości, że może w dowolnym momencie wycofać tę zgodę.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji w Harper Hygienics S.A. znajdzie Pani/Pan na stronie internetowej https://www.harperhygienics.com/praca/

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.