Ślusarz narzędziowy

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wojkowice | Numer ref.: ŚNA/018/ABI

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 6000-8000 zł brutto
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w międzynarodowej firmie
  • Motywacyjny system bonusowy, premie miesięczne, premie na wakacje i święta, szkolenia, dodatkowe miesięczne wynagrodzenie wypłacane co dwa lata

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość budowy i działania narzędzi do pras, szczególnie tłoczników progresywnych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obróbki skrawaniem (obsługa frezarki, tokarki, szlifierki itd.)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dobra organizacji pracy własnej, umiejętności manualne oraz pracy w zespole, samodyscyplina, rzetelność i dokładność
  • Uprawnienia na wózek widłowy i suwnicę sterowaną z poziomu roboczego

Zadania:

  • Praca w narzędziowni na stanowisku ślusarz-narzędziowiec
  • Naprawa i serwis narzędzi do pras (prasy manualne, automatyczne)
  • Minimalizowanie kosztów napraw poprzez działania prewencyjne, modyfikowanie i standaryzację narzędzi

Podobne oferty

dzisiaj

Firma:Terma Sp. z o.o.

Lokalizacja: pomorskie / Czaple (pow. kartuski, gm. Żukowo)

Główne zadania: obróbka stali, ręczne szlifowanie, nadawanie powierzchniom zalecanej gładkości zgodnie ze wzorem, obsługa urządzeń typu: giętarka, piła do cięcia, robot spawalniczy, realizacja norm ilościowych....

2022-05-26

Firma:RADWAG Wagi Elektroniczne

Lokalizacja: mazowieckie / Radom, ul. Toruńska 5

Miejsce pracy: RADWAG – siedziba główna w Radomiu, ul. Toruńska 5. Zakres obowiązków: adaptowanie oraz wytwarzanie detali i zespołów, realizowanie zleceń produkcyjnych. Wymagania: umiejętność posługiwania się...

2022-05-26

Ślusarz (k/m)

Firma:STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Opis stanowiska: Wykonywanie typowych prac ślusarskich polegających na obróbce stali, z wykorzystaniem powszechnie stosowanych narzędzi. Obsługa podstawowych elektronarzędzi (szlifierka kątowa, wiertarka), Przygotowywanie detali na...