Ślusarz narzędziowy

Korporacja KGL S.A., to spółka zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych metodą termoformowania, dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych, importem surowców i półproduktów oraz sprzedażą i eksportem tworzyw sztucznych. Ponadto KGL to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy dużą polską spółką.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w naszym zakładzie produkcyjnym w Rzakcie.

Miejsce pracy: Rzakta
ZADANIA NA STANOWISKU:
  • Prace ślusarskie i montażowe przy formach
  • Finalna kontrola jakości obrabianych detali
  • Obsługa urządzeń pomocniczych (frezarko -wiertarki,
  • piaskarki, piły taśmowej
  • Prowadzenie formy w oparciu o dokumentację
  • Stałe podnoszenie wiedzy na temat użytkowanych przez firmę linii i
  • urządzeń produkcyjnych (w szczególności nowo zakupionych)
  • Wykonywanie elementów maszyn, urządzeń i narzędzi metodą obróbki ręcznej i maszynowej.
  • Wykonywanie połączeń materiałów
  • Naprawa i konserwacja elementów maszyn, urządzeń i narzędzi
OCZEKIWANIA:

Poszukujemy osób z doświadczeniem w realizacji wymienionych zadań w tym posiadających umiejętność obsługi urządzeń – frezarko-wiertarki, piaskarki, piły taśmowej.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę,
  • Stałe, comiesięczne i regularne wynagrodzenie zawsze na koncie Pracownika na czas - 10. każdego miesiąca,
  • Premię za rzetelną pracę wypłacaną po każdym miesiącu,
  • Opiekę medyczną Medicover oraz kartę Multisport