Ślusarz / Operator (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów
Nr ref.: SL/CHO/0622
Obowiązki:
  • prace ślusarskie przy formach - montaż, naprawa, konserwacja form,
  • praca przy maszynach - tokarka, wiertarka,
  • kontrola jakości, praca z rysunkiem technicznym,
  • bieżąca obsługa wtryskarek,
  • wizualna kontrola produkowanych części,
  • usuwanie drobnych awarii maszyn.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne / zawodowe (np. mechanika, mechatronika, elektryka),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi,
  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane!
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • wysokie wynagrodzenia między 3400 zł a 3755 zł brutto/miesiąc + premie do 850 zł brutto/miesiąc.