Ślusarz - Spawacz gazowo-elektryczny

Spółka Dolkom z siedzibą we Wrocławiu należy do grupy kapitałowej PKP PLK S.A. Posiada ponad 60-letnie doświadczenie w realizacji napraw nawierzchni kolejowej, profesjonalny sprzęt i bogate zaplecze maszyn o dużej wydajności oraz wykwalifikowaną kadrę techniczną i zarządzającą.

Do sekcji napraw infrastruktury w Goczałkowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Goczałków

 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • prace spawalnicze przy naprawach wagonów
  • prace ślusarskie, prace warsztatowe przy naprawach wagonów towarowych
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • doświadczenie zawodowe - minimum rok na stanowisku
  • uprawnienia spawacza MIG/MAG
  • praca na wysokości powyżej 3 m
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie czynności służbowych
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych:
    • ubezpieczenia zdrowotne,
    • pakiety medyczne
    • ulgi na przejazdy kolejowe do 99%
    • karty multisport
    • dofinansowanie do wczasów i wycieczek
Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celach:
1.     realizacji procesu rekrutacyjnego, oceny formalnej i merytorycznej mojej kandydatury oraz ewentualne podpisanie ze mną odpowiedniej         umowy o pracę
2.     archiwizacji danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu późniejszego przedstawienia oferty zatrudnienia          w dowolnym czasie
                 Tak            Nie
      *zaznaczyć właściwe