Ślusarz - Spawacz - Monter

Przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją maszyn, działające od wielu lat w środowisko międzynawowym zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Konin
Zakres obowiązków:
  • pomoc przy montażu metalowych elementów konstrukcyjnych maszyn,
  • pomoc przy spawaniu elektrycznym elementów konstrukcyjnych metalowych w tym blach manganowych.
Wymagania:

Mile widziane

  • podstawowe uprawnienia spawalnicze oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia specjalistyczne (operator wózków widłowych, suwnic)
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie, działające od kilkudziesięciu lat na rynku
  • wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
  • szansę na stałe zatrudnienie, po okresie próbnym
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie