Ślusarz - Spawacz

Specjalizujemy się w produkcji maszyn służących do recyklingu odpadów. Nasze urządzenia sprzedajemy głównie na terenie Europy Zachodniej. Wysoka jakość wyrobów cieszy się coraz większym uznaniem, a to skutkuje większym zainteresowaniem również wśród polskich firm.

Firma STALCO-INDUSTRIES z siedzibą w Krakowie, w związku z dynamicznym rozwojem, zatrudni od zaraz osobę na stanowisko

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • prace spawalnicze i ślusarskie wg dokumentacji technicznej
  • dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac
Wymagania:
  • uprawnienia 135,
  • umiejętności ślusarskie do wytwarzania konstrukcji stalowych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i kontrola zgodności z dokumentacją techniczną,
  • zatrudnimy również spawaczy bez doświadczenia, np.: po przebytym kursie spawalniczym,
  • sumienność, dokładność, pracowitość.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na okres próbny, następnie umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin),
  • pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację nowych i prototypowych projektów,
  • jednozmianowy system pracy,
  • pracę w zespole doświadczonych współpracowników.