Ślusarz - Spawacz

ENKI Sp. z o.o. to prężna innowacyjna firma realizująca projekty inwestycyjne dla przemysłu, a także prace w zakresie montażu przemysłowego. Dla wzmocnienia naszego zespołu, do pracy stałej na terenie Krakowa poszukujemy pracowników w specjalnościach:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Wykonywanie prac spawalniczych i ślusarskich na warsztacie mechanicznym
  • Dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac
  • Przestrzeganie procedur i kontrola jakości, zgodnie ze standardami i specyfikacją obowiązują w firmie
  • Obrabianie różnego rodzaju stalowych i metalowych elementów przy pomocy narzędzi warsztatowych

Wymagania

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego i kontroli zgodności z dokumentacją techniczną
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Wysoki stopień gotowości do podjęcia pracy, zaangażowanie w pracę
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności
  • Uprawnień spawalniczych
  • Mile widziane również osoby początkujące w zawodzie
  • Znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki) będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność

Oferujemy

  • Ciekawą pracę przy realizacji skomplikowanych projektów
  • Solidne wdrożenie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Miła atmosfera pracy i możliwość poznania różnych gałęzi przemysłu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wykonywanych zadań i zaangażowania
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub możliwość podjęcia współpracy z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą