Ślusarz - Spawacz

ZAPEWNIAMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • wysokiej klasy narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego.
POSZUKUJEMY:
  • umiejętności spawania metodą MIG/MAG,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • doświadczenia w pracy z konstrukcjami metalowymi,
  • odpowiedzialności i zaangażowania,
  • chętnych do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • osoby bez nałogów.
TWOJE ZADANIA:
  • przygotowanie materiału i spawanie,
  • realizacja procesu produkcyjnego zgodnie ze specyfikacją i dokumentacją rysunkową,
  • kontrolowanie gotowych wyrobów pod względem wymagań jakościowych.

Firma ATS Display w branży materiałów POS jest obecna od 2001 roku. Ponad 100 pracowników firmy dba o zapewnienie szerokiego wsparcia kampanii marketingowych w punktach sprzedaży popularnych marek w ponad 50 krajach w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. ATS Display posiada własne studio projektowe, a designy standów, displayów czy stojaków reklamowych są weryfikowane przez doświadczonych inżynierów. Firma dysponuje także własną fabryką, w której wdrażane są wizje studia projektowego. ATS Display to firma działająca i doceniana globalnie – nie tylko przez Klientów, będących liderami w swoich branżach, ale także przez jury międzynarodowych konkursów branżowych, w których firma zdobyła już ponad 100 nagród.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym oraz załączonym CV przez ATS Display sp. z.o.o z siedzibą pod adresem: ul. Boryszewska 22 C, 05-462 Wiązowna, KRS: 0000075752, NIP: 5321790563, REGON: 017445358 w zakresie realizacji przyszłych procesów rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy”. Aby uzyskać szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania danych osobowych zapoznaj się z Klauzulą informacyjną dla kandydatów na pracowników i współpracowników.