Ślusarz - Spawacz

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Jesteśmy firmą produkcyjną z branży maszynowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wiązowna
Twoje zadania:
  • przygotowanie materiału i spawanie,
  • realizacja procesu produkcyjnego zgodnie ze specyfikacją i dokumentacją rysunkową.
Oczekujemy:
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • umiejętności spawania metodą MIG/MAG,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • doświadczenia w pracy z konstrukcjami metalowymi,
  • odpowiedzialności i zaangażowania.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • realne możliwości awansu i rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tools Factory Sp. Jawna A. Popławska, R. Popławski  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.Informujemy, że Administratorem danych jest Tools Factory Sp. Jawna A. Popławska, R. Popławski z siedzibą w Stefanówce  przy ul. Żurawiej 92. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.