Ślusarz- szlifierz

Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Miejsce pracy: Sieniawa
Numer: StPr/21/0863
OBOWIĄZKI:
Praca z rysunkiem technicznym, wykonywanie czynności ślusarsko-szlifierskich , zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji. dbałość o produkty oraz narzędzia powierzone do realizacji zadań.Oferujemy pełne przeszkolenie na stanowisku pracy, atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych uprawnień. Pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna oraz partycypację pracodawcy w ubezpieczeniu grupowym)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: ogrodnik

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Doświadczenie w zawodzie
Uprawnienia: znajomość podstaw spawania

Miejsce pracy:

Sieniawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku