Ślusarz

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Ślusarz
Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: ŚLU/018/ABE

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Dogodna lokalizacja - łatwy dojazd z wielu części Wrocławia
  • Różnorodne benefity pozapłacowe (opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, dopłaty do posiłków w pracy, dofinansowanie karty MultiSport, bony świąteczne)

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego - mile widziane
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Doświadczenie z elektronarzędziami - mile widziane
  • Dodatkowym atutem są uprawnienia/ umiejętności spawalnicze/ doświadczenie z maszynami konwencjonalnymi jak tokarka

Zadania:

  • Wpieranie procesu produkcji automatów udojowych
  • Montaż elementów wg instrukcji
  • Używanie elektronarzędzi, np.: wkrętarka/ szlifierki/ wiertarka stołowa/ piła do cięcia metalu/ lutownica/ nitownica

Podobne oferty

wczoraj

Ślusarz / Spawacz

Firma:Enki Sp. z o.o.

Lokalizacja: małopolskie / Kraków

Wykonywanie prac spawalniczych i ślusarskich na warsztacie mechanicznym, Dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac, Przestrzeganie procedur i kontrola jakości, zgodnie ze standardami i specyfikacją obowiązującymi w firmie,...

wczoraj

Ślusarz narzędziowy

Firma:Norlys Sp. z o.o.

Lokalizacja: małopolskie / Nowy Sącz

Opis stanowiska pracy: Obsługa narzędzi warsztatowych i pomiarowych, Obsługa maszyn warsztatowych, Montaż, demontaż, konserwację i naprawę, Wykonywanie okresowych przeglądów narzędzi. Wymagania: Wykształcenie min. zawodowe;...

2021-07-22

Ślusarz / Ślusarz - Spawacz

Firma:Odlewnia Zawiercie S.A.

Lokalizacja: śląskie / Zawiercie

Opis stanowiska: utrzymywanie w sprawności urządzeń i maszyn produkcyjnych, szybkie i skuteczne eliminowanie zagrożeń awaryjnych, usuwanie bieżących usterek i nieprawidłowości w pracy urządzeń, identyfikowanie i diagnoza...