Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Ślusarz
Miejsce pracy: Białkowo
Numer: StPr/21/0101
OBOWIĄZKI:
praca fizyczna, spawanie leementów stalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętność spawania

Miejsce pracy:

Białkowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Podobne oferty

dzisiaj

Ślusarz - Mechanik

Firma:Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych...

wczoraj

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Lokalizacja: warmińsko-mazurskie / Iława

prace ślusarskie, obróbka metali Wymagania konieczne: Zawód: Ślusarz* (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: techniczne, mechaniczne Wymagania inne: Doświadczenie na stanowisku ślusarz. Osoby...

wczoraj

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Lokalizacja: lubuskie / Gubin

Przygotowanie elementów metalowych do produkcji ogrodzeń. Wyginanie profili i płaskowników. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Praca ślusarza © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.