Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Ślusarz
Miejsce pracy: Libiąż
Numer: StPr/20/1008
OBOWIĄZKI:
wiercenie, szlifowanie, gięcie, cięcie, frezowanie, toczenie manualna obsługa maszyn, praca z blachą o grubości 1-3 mm stal nierdzewna i aluminium
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ślusarz* (wymagany staż - lata: 1, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe; 1,5-2lata doświadczenia jako tokarz lub ślusarz (manualny) w ostatnich 5 latach; umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych np. suwmiarka; obsługa giętarki, szlifierki, frezarki, gilotyny, itp.

Miejsce pracy:

Libiąż

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 137,9 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie