Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Ślusarz
Miejsce pracy: Pruszków
Numer: StPr/21/1846
OBOWIĄZKI:

Szlifowanie i piłowanie elementów z aluminium. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6-14.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Poziom wykształcenia - niewymagane. Uprawnienia / umiejętności - niewymagane.

Miejsce pracy:

Pruszków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 24 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Podobne oferty

wczoraj

Ślusarz / Monter Okuć Jachtowych

Firma:Sunreef Venture S. A.

Lokalizacja: pomorskie / Gdańsk

Czym będziesz się zajmował: produkcją elementów okuć jachtowych ze stali nierdzewnej, m. in. mechanizmy do mebli tj. stoły, fotele, sofy naszej produkcji prace pomocnicze przy produkcji relingów i okuć jachtowych- sczepianie prace...

2021-11-29

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Lokalizacja: zachodniopomorskie / Tychowo

gradowanie, szlifowanie, wiercenie i rozwiercanie otworów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

2021-11-29

Firma:Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Lokalizacja: wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski

wykształcenie zawodowe, może być osoba do przyuczenia,orzeczenie o stopniu niepełnosprawności Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Praca ślusarza © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.