Ślusarz

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Ślusarz
Miejsce pracy: Błonie | Numer ref.: ŚME/015/PWY

W tej trudnej sytuacji wciąż jesteśmy dla Ciebie dostępni. Poszukujesz pracy? Zostań w domu i skontaktuj się z nami. Obecnie prowadzimy rozmowy rekrutacyjne przez telefon.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 5500 zł brutto
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miła atmosfera w pracy
  • Długotrwałe zatrudnienie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą
  • Praca w dniach pon. - pt. w systemie zmianowym 6-14, 14-22

Wymagania:

  • Znajomość budowy i działania form wtryskowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość obsługi tokarki, frezarki i elektrodrążarki
  • Dokładność i sumienność

Zadania:

  • Bieżące usuwanie awarii form wtryskowych
  • Konserwacja, naprawa, regeneracja, czyszczenie form
  • Usprawnienia i modyfikowanie form
  • Ewidencja pracy w systemie komputerowym
  • Udział w realizacji polityki jakościowej i środowiskowej

Podobne oferty

2020-10-12

Ślusarz Narzędziowy

Firma:ROSINSKI PACKAGING

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska: prace ślusarskie przy formach montaż i naprawy form wtryskowych montaż i naprawa form rozdmuchowych Wymagania: umiejętność pracy w zespole znajomość rysunku technicznego umiejętność samodzielnego rozwiązywania...

2020-10-12

Monter - ślusarz

Firma:Olkol sp. z o.o.

Lokalizacja: dolnośląskie / Oleśnica

Wymagania: doświadczenie zawodowe minimum 2 lata, mile widziane doświadczenie w taborze kolejowym praktyczna umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych oraz przyrządów pomiarowych i zdolności manualne mile widziana umiejętność...

2020-10-10

Ślusarz narzędziowy / Mechanik

Firma:TRIDON CLAMP PRODUCTS

Lokalizacja: dolnośląskie / Kudowa-Zdrój

Obowiązki: wykonawstwo nowego oprzyrządowania wg przedstawionej dokumentacji konstrukcyjnej (wykrojniki, tłoczniki, przyrządy montażowe) przegląd, naprawy wykorzystywanego w produkcji oprzyrządowania uczestnictwo w trakcie...