Ślusarz/polernik

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/22/2962
OBOWIĄZKI:

Obróbka części maszyn, polerowanie form, montaż części form oraz inne prace warsztatowe. Pracodawca przyuczy do zawodu. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 7-15.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie zasadnicze/zawodowe i doświadczenie z zakresu polerowania. W przypadku braku doświadczenia istnieje możliwość przyuczenia. Pracodawca porozmawia z każdym zainteresowanym kandydatem.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy