Spawacz MAG / Ślusarz

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Nr ref.: SPAW/KK/0921
Obowiązki:
  • spawanie podzespołów (obudów maszyn lub podzespołów metalowych dla przemysłu automotive ), głównie z blachy cienkiej (od 1,00 mm do 3,00 mm) metodą MAG.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • solidność i dokładność,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie spawania metodą TIG.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • pierwszą umowę na okres próbny, kolejna na 3 lata,
  • wynagrodzenie miesięczne od 3600 zł brutto + premia godzinowa.
  • wczasy pod gruszą,
  • premię kwartalną za brak absencji 500 zł brutto,
  • opłacone ubezpieczenie PZU (w tym wizyty lekarskie),
  • wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • pracę w miłej i przyjemnej atmosferze.