Spawacz / Ślusarz / Mechanik

Miejsce pracy: Kraków

Zatrudnimy osobę do pracy przy konserwacji i utrzymaniu ruchu (drobne remonty) przy

Instalacjach Energetycznych.

Opis stanowiska:
  • Spawanie konstrukcji stalowych oraz rur.
  • Remonty i drobne modernizacje wymagające spawania.
  • Montaż, remont i naprawa instalacji wentylacyjnych, grzewczych i hydraulicznych.
  • Montaż i wymiana armatury.
  • Prace ślusarskie.
  • Naprawa i usuwanie awarii.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Uprawnienia spawalnicze gazowe.
  • Mile widziana umiejętność spawania metodą TIG.
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w stabilnie rozwijającej się firmie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).